-Lions-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pīsiņš visiem. ;]

2 posters

Go down

Pīsiņš visiem. ;]  Empty Pīsiņš visiem. ;]

Post by NcQ* Trešdiena Novembris 27, 2013 7:11 pm

Reālā dzīve
Vārds, uzvārds Kristaps
Vecums:17
Pilsēta, kur dzīvo:Tukums
Ar ko nodarbojies brīvajā laikā:Mācos,spēlēju futbolu
Tavs hobijs:spēlēt futbolu,kā arī reizēm padziedāt. ;D
Pastāsti par hobiju:spēlēju futbolu no 1. klases,esmu pabeidzis sporta skolu.
Izsaki komentārus par savas dzīves panākumiem (piemēram, sportā, skolā, jebkur dzīvē):Skolā,ir atzinības par teicamām sekmēm. ;] Sportā daudz medaļas ir.
Cik bieži pavadi laiku pie datora:Darbadienās,kad ir skola,ap kādām 5-6h brīvdienās ap 10h un vairāk.
Esi tusētājs vai vairāk patīk atpūta pie datora/datorspēlēm? Pastāsti:Patīk atpūsties ar draugiem,kā arī aiziet uz klubiem un iepazīties ar jaunām meitenēm.
Kāds ir tavs uzskats par labu atpūtu:pilnīga relaksācija,kad tev ne par ko nav jādomā. ;]
Vai aizraujies ar grāmatu lasīšanu? Ja tā, tad pastāsti:Nē,visu ko vajag uzzinu internetā
Vai patīk sports? Ja patīk, tad pastāsti līdz 100 vārdiem:Jā,patīk futbols,man favorīt sports,bet pisaista arī hokejs,basketbols,un cīņas sporti.
Tavs horoskops:Mežāzis
Esi draudzīgs pret citiem? Pastāsti:Jā,cenšos ar visiem saprasties,un draudzēties. ;]
Interesants notikums tavā dzīvē:Daudz interesantu,notikumu,šeit tas nebūtu jāapspriež.
Tava bilde (ja vēlies, vari nelikt):-


Cik ilgi spēlē CS: 4-5 gadi,ar pārtraukumiem,dažreiz mēnesi dažreiz vairāk.
Tavs spēles niks:NcQ*
Vai tev ir klans? Pastāsti:Nav,klans diemžēl.
Kādi ir bijuši tavi panākumi CS:agrāk ļoti daudz spēlēju cw,kurā palīdzēju uzvarēt klanam
Kā atradi šo komūnu:Draugs pateica
Vai ir vēlēšanās šeit palikt:Jā,un pat liela. ;]
Kas tevi visvairāk šeit piesaista:Tie labie spēlētāji,kas šeit ir savākti,būs vismaz laba konkurence,uz statiem. ;]
Mērķis, ko vēlies sasniegt šeit:Palīdzēt uzvarēt cw,un popularizēt klanu,kā arī serveri,kas būs drīzumā.
Cik bieži plāno te uzturēties:Laiks rādīs,nezinu,kas tālāk dzīvē var atgadīties.
Esi noteikumu ievērotājs vai patīk tos pārkāpt:Esmu noteikumu ievērotājs,nepatīk pārkāpt,un taisīt nepatikšanas
Kāds ir tavs mīļākais serveris:nepublicēšu,nevienu serveri. ;P ;]
Kāda ir tava mīļākā mape:dd2,dd2x2 un viss,pārsvarā šos tikai spēlēju.
Mīļākais ierocis:AK47,Deagle,Usp,M4A1.
Esi piedalījies CW? Pastāsti:Jā,esmu,esmu palīdzējies uzvarēt cw. ;]
Kāds ir tavs spēles "skills":Nezinu,nemācēšu pateikt.
Cik laika pavadi CS:2-4h dienā.
Vai plāno arī turpmāk spēlēt CS? Pastāsti:Saku,laiks rādīs,kamēr nav ģimene utt,tikmēr jā.

NcQ*

Number of posts : 2
Join date : 27.11.13

Atpakaļ uz augšu Go down

Pīsiņš visiem. ;]  Empty Re: Pīsiņš visiem. ;]

Post by -Lions- || Unii Trešdiena Novembris 27, 2013 7:14 pm

Esi sveicināts @ Lions!

I'm Gonna Be Iron.
Like A Lion.
In Zion.

Una.`
-Lions- || Unii
-Lions- || Unii
Admin

Number of posts : 64
Join date : 21.03.13
Dzīvesvieta : Latviāaa.

https://lionscsclan.latvianforum.net

Atpakaļ uz augšu Go down

Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā