-Lions-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Svaiki kaķīši.

2 posters

Go down

Svaiki kaķīši. Empty Svaiki kaķīši.

Post by ANT1V1ST`A Otrdiena Novembris 12, 2013 5:44 pm

Neko nevilkšu gumijā un sākšu drukāt.

sauc mani Austrums neparasts vārds piekrītu . mācos Ādažu vidusskolā 7.b vaidzētu 8. dēļ dažu nesakarību dēļ eju 7. nodarbojos ar futbolu jau 9 gadus. trenējos no sākuma Ādažos , tad uz Rīgas futboll skolu un tad atpakaļ uz Ādažiem. mācijos mūzikas skolā , nosēdēju tur bezsakarā 6. gadus un tad mani beidzot , BEIDZOT izmeta . nu man tur nepatīk tāpēc sanāca ka neizgāju 3 mēnešus. dzīvoju kā jau domāju sapratāt ka Ādažos.
pa brīvo laiku tusēju pie kompja vai drotoju ārā. dažreiz ierauju kādu džointu , bet tas notiek ļoti reti , lai tiktu pie tā jāmēro 80 sant. garš ceļš ( uzturieni iet 80 sant. un atpakaļ 80 sant. ) esmu liels smagā metāla fans. visu laiku skan smagais metāls datorā. mani seņči domā ka nēesmu normāls dēļ tā kādu mūziku es klausos un kā ģērbjos , bet man pajāt. draugi man bieži uzkata par pohujistu , jo vienmēr man ir gaļaks kko darīt un vnk nopohoju tālāk. tas tā īsumā par mani


par cs n shit like that.

drotoju ar nicku ANT1V1ST. agrāk ir bijuši daudzi nicki . Fr0zeN-StaR. , StaR. , StaR.`z , cavemaNNN. , daze :> , INCORPORATED. , u.c. spēlēju cs`u jau no 7 gadiem. takā ir maza pieredzīte. bet nēēsmu tāds kas sēž 24/7 un droto contru. lielākā vēlēšana ir piedalīties īstajos world cupos utt. cya serveros Wink

brīdinājums : dafiga kļūdu un nerakstu ar komatiem. tikei pie vārdiem bet rakstu , Very Happy

ANT1V1ST`A

Number of posts : 3
Join date : 12.11.13

Atpakaļ uz augšu Go down

Svaiki kaķīši. Empty Re: Svaiki kaķīši.

Post by -Lions- || Unii Trešdiena Novembris 13, 2013 9:50 am

Esi sveicināts @ Lions!

I'm Gonna Be Iron.
Like A Lion.
In Zion.

Una.`
-Lions- || Unii
-Lions- || Unii
Admin

Number of posts : 64
Join date : 21.03.13
Dzīvesvieta : Latviāaa.

https://lionscsclan.latvianforum.net

Atpakaļ uz augšu Go down

Atpakaļ uz augšu


 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā