-Lions-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sveiki NO RUPUČA

3 posters

Go down

Sveiki NO RUPUČA Empty Sveiki NO RUPUČA

Post by RupucisMkA Svētdena Novembris 03, 2013 1:09 am

Reālā dzīve
Vārds, uzvārds (ja nevēlies, uzvārdu vari nerakstīt):Reinis
Vecums:16
Pilsēta, kur dzīvo: Sāldu,Brocēnos
Ar ko nodarbojies brīvajā laikā:Eju laukā ar draugiem, spēlēju florbolu.
Tavs hobijs:Florbola
Pastāsti par hobiju:Ar florbolu es nodarbojos kopš 9 gadu vecuma, florbols ir tas pats gandrīz kas hokejs. Hokeja ir aizsargi bet florbola nav Very Happy
Izsaki komentārus par savas dzīves panākumiem (piemēram, sportā, skolā, jebkur dzīvē): reizes esmu ticis rajona spelet, mana pozicija ir vartsargs.
Cik bieži pavadi laiku pie datora:3-4h
Esi tusētājs vai vairāk patīk atpūta pie datora/datorspēlēm? Pastāsti:Gan tusētājs, gan atpūšos pie datora
Kāds ir tavs uzskats par labu atpūtu: Labu atpūtu var izbaudīt vasarā, kādā karsā dieniņā aizbraukt pie jūras, iedzert kādu aliņu un iet peldēties!
Vai aizraujies ar grāmatu lasīšanu? Ja tā, tad pastāsti:
Vai patīk sports? Ja patīk, tad pastāsti līdz 100 vārdiem:Jāā man ļoti patīk sports. Sports man patīk jau no bērnības pirmais sporta veids kuru es izmēģināju bija hokejs, hokejs man laikam ir iedziimts no tēta, jo viņs arī ir liels hokeja fans! Nu vairak neko nevaru pastāstī, jo apnika rakstīt! Very Happy:D:d
Tavs horoskops:Vēzis
Esi draudzīgs pret citiem? Pastāsti:Esmu draudzīgs, vari aizdot ja vajag, viegli komunicēju ar cilvēkiem!
Interesants notikums tavā dzīvē:Kad mēs gājām trešajā klasē, mēz gājām uz zēnu toleti dedzinat toletes papīrus un metām podā, tad mums tas likās intresanti, bet tagad pff. nekas īpašs.

Counter-Strike dzīve

Cik ilgi spēlē CS:CS spēlēju aptuveni 5 gadus.
Tavs spēles niks:Rupucis{MkA}, bet tagad jau -Lions- || Rupucis
Vai tev ir klans? Pastāsti:Man pašam nav klans, bet es esmu -Liona-|| Klana kurs ir loti labs!
Kādi ir bijuši tavi panākumi CS:Mani panākumi cs'a nav bijuši baigi lieli, dažreiz sanak uzraut cw!
Kā atradi šo komūnu:Es jau biju iepriešeja foruma, un Etp ieteica
Vai ir vēlēšanās šeit palikt: Protams!
Kas tevi visvairāk šeit piesaista:Man šeit visvairāk piesaista, tas kad šeit ir draudzigi cilvēki (cerams)
Mērķis, ko vēlies sasniegt šeit:Piedalities kautkādos augsta ranga mērogas sačos!
Cik bieži plāno te uzturēties:Mēģināšu tik bieži, cik es to varēšu!
Esi noteikumu ievērotājs vai patīk tos pārkāpt:Man vienmēr viss patīk! Very Happy(joks)
Kāds ir tavs mīļākais serveris:dd2,dr, surf.
Kāda ir tava mīļākā mape:de_dust2x2
Mīļākais ierocis:AWP,M4A1,AK47,DEAGL,HE,
Esi piedalījies CW? Pastāsti:Jā, uz vasaras beigām daudzos piedalījos.
Kāds ir tavs spēles "skills":Savu skillu es pats nevaru novērtēt, bet citi to var!
Cik laika pavadi CS:2h
Vai plāno arī turpmāk spēlēt CS? Pastāsti:Es jau apsveru domu pāriet uz GO, bet noteikti iegriezīšos šeit!

RupucisMkA

Number of posts : 3
Join date : 27.10.13

Atpakaļ uz augšu Go down

Sveiki NO RUPUČA Empty Re: Sveiki NO RUPUČA

Post by Ravus44 Svētdena Novembris 03, 2013 10:04 am

Sveiks! vaitad He ir ierocis??

Ravus44

Number of posts : 9
Join date : 29.10.13

Atpakaļ uz augšu Go down

Sveiki NO RUPUČA Empty Re: Sveiki NO RUPUČA

Post by -Lions- || Unii Svētdena Novembris 03, 2013 10:29 am

Esi sveicināts @ -Lions- !


I'm Gonna Be Iron.
Like A Lion.
In Zion.

Una.`
-Lions- || Unii
-Lions- || Unii
Admin

Number of posts : 64
Join date : 21.03.13
Dzīvesvieta : Latviāaa.

https://lionscsclan.latvianforum.net

Atpakaļ uz augšu Go down

Sveiki NO RUPUČA Empty Re: Sveiki NO RUPUČA

Post by Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā