-Lions-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KLANA BIEDRU AKTĪVITĀTE WEBĀ UN GRUPU SARAKSTĒS.

+4
Why No bets?
Ravus44
RupucisMkA
-Lions- || Unii
8 posters

Go down

KLANA BIEDRU AKTĪVITĀTE WEBĀ UN GRUPU SARAKSTĒS. Empty KLANA BIEDRU AKTĪVITĀTE WEBĀ UN GRUPU SARAKSTĒS.

Post by -Lions- || Unii Svētdena Novembris 03, 2013 12:31 am

Ir biedri, kas ignorē manus ziņojums gan webā, gan arī sarakstēs, kas veidotas skypā, tāpēc, ja gribi palikt klanā ir jāatbild sarakstēs un atbildēt vajadzētu obligāti, lai varam rēķināties, ka ieradīsies/neieradīsies uz CW un citiem pasākumiem.

Aktivitātei webā vajadzētu būt lielākai, lai zinātu, ka varam/nevaram paļauties uz tevi.

JA ESAT IEPAZINUŠIES AR ŠIEM ''NOTEIKUMIEM'', TAD KOMENTĀROS IERAKSTI TĀLĀK SEKOJOŠO TEKSTU:

''Esmu iepazinies ar šiem ''noteikumiem'' un turpmāk ziņošu, ka ieradīšos/neieradīšos uz CW un citiem pasākumiem''

Lai uzlabotu aktivitāti webā, ir jāsasveicinās, kas ir vajadzīga, lai tiktu aukstākos amatos, ne tikai par klana biedru! affraid 

Bet es ieteiktu sasveicināties visiem, kas ir šeit reģistrējušies.


I'm Gonna Be Iron.
Like A Lion.
In Zion.

Una.`
-Lions- || Unii
-Lions- || Unii
Admin

Number of posts : 64
Join date : 21.03.13
Dzīvesvieta : Latviāaa.

https://lionscsclan.latvianforum.net

Atpakaļ uz augšu Go down

KLANA BIEDRU AKTĪVITĀTE WEBĀ UN GRUPU SARAKSTĒS. Empty Re: KLANA BIEDRU AKTĪVITĀTE WEBĀ UN GRUPU SARAKSTĒS.

Post by RupucisMkA Svētdena Novembris 03, 2013 12:45 am

''Esmu iepazinies ar šiem ''noteikumiem'' un turpmāk ziņošu, ka ieradīšos uz CW un citiem pasākumiem''
Ja man būs laiks!

RupucisMkA

Number of posts : 3
Join date : 27.10.13

Atpakaļ uz augšu Go down

KLANA BIEDRU AKTĪVITĀTE WEBĀ UN GRUPU SARAKSTĒS. Empty Re: KLANA BIEDRU AKTĪVITĀTE WEBĀ UN GRUPU SARAKSTĒS.

Post by -Lions- || Unii Svētdena Novembris 03, 2013 12:55 am

RupucisMkA rakstīja:''Esmu iepazinies ar šiem ''noteikumiem'' un turpmāk ziņošu, ka ieradīšos uz CW un citiem pasākumiem''
Ja man būs laiks!
Vnmr var atrast laiku, kad kko ziņot, jeb kādā veidā. Smile
-Lions- || Unii
-Lions- || Unii
Admin

Number of posts : 64
Join date : 21.03.13
Dzīvesvieta : Latviāaa.

https://lionscsclan.latvianforum.net

Atpakaļ uz augšu Go down

KLANA BIEDRU AKTĪVITĀTE WEBĀ UN GRUPU SARAKSTĒS. Empty Re: KLANA BIEDRU AKTĪVITĀTE WEBĀ UN GRUPU SARAKSTĒS.

Post by Ravus44 Svētdena Novembris 03, 2013 10:03 am

''Esmu iepazinies ar šiem ''noteikumiem'' un turpmāk ziņošu, ka ieradīšos uz CW un citiem pasākumiem Kad man buss laika!

Ravus44

Number of posts : 9
Join date : 29.10.13

Atpakaļ uz augšu Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

KLANA BIEDRU AKTĪVITĀTE WEBĀ UN GRUPU SARAKSTĒS. Empty Re: KLANA BIEDRU AKTĪVITĀTE WEBĀ UN GRUPU SARAKSTĒS.

Post by 3awt0# Svētdena Novembris 03, 2013 5:36 pm

Esmu iepazinies ar šiem ''noteikumiem'' un turpmāk ziņošu, ka ieradīšos/neieradīšos uz CW un citiem pasākumiem''

3awt0#

Number of posts : 2
Join date : 26.10.13

Atpakaļ uz augšu Go down

KLANA BIEDRU AKTĪVITĀTE WEBĀ UN GRUPU SARAKSTĒS. Empty Re: KLANA BIEDRU AKTĪVITĀTE WEBĀ UN GRUPU SARAKSTĒS.

Post by |Ba4oK| Otrdiena Decembris 03, 2013 3:51 pm

''Esmu iepazinies ar šiem ''noteikumiem'' un turpmāk ziņošu, ka ieradīšos/neieradīšos uz CW un citiem pasākumiem''

|Ba4oK|

Number of posts : 2
Join date : 29.11.13

Atpakaļ uz augšu Go down

KLANA BIEDRU AKTĪVITĀTE WEBĀ UN GRUPU SARAKSTĒS. Empty Re: KLANA BIEDRU AKTĪVITĀTE WEBĀ UN GRUPU SARAKSTĒS.

Post by Freshh Otrdiena Decembris 03, 2013 6:36 pm

Esmu iepazinies ar šiem ''noteikumiem'' un turpmāk ziņošu, ka ieradīšos/neieradīšos uz CW un citiem pasākumiem

Freshh

Number of posts : 1
Join date : 29.11.13

Atpakaļ uz augšu Go down

KLANA BIEDRU AKTĪVITĀTE WEBĀ UN GRUPU SARAKSTĒS. Empty Aha

Post by ciplis2 Ceturtdiena Decembris 05, 2013 5:09 am

''Esmu iepazinies ar šiem ''noteikumiem'' un turpmāk ziņošu, ka ieradīšos uz CW un citiem pasākumiem''
Ja man būs laiks!

ciplis2

Number of posts : 3
Join date : 28.11.13

Atpakaļ uz augšu Go down

KLANA BIEDRU AKTĪVITĀTE WEBĀ UN GRUPU SARAKSTĒS. Empty Re: KLANA BIEDRU AKTĪVITĀTE WEBĀ UN GRUPU SARAKSTĒS.

Post by Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā