-Lions-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sasv. Una.`

2 posters

Go down

Sasv. Una.` Empty Sasv. Una.`

Post by -Lions- || Unii Trešdiena Oktobris 30, 2013 11:47 am

Sveiki!

Mani sauc Una, un man ir 15 gadu.
Dzīvoju netālu no Siguldas.
Brīvajā laikā nodarbojos ar BMX un trašu veidošanu (ja nav slinkums) GH - galda hokeju, basketbolu un CS, kā arī graffitī veidošana un citu veidu zīmēšanu.
Hobijs.. Nu labi, pacentīšos aprakstīt vienu - Galda Hokejs. Tātad, esmu nospēlējusi jau pirmo sezonu un nu pat sākusies otrā. Čempionātos esmu bijusi diezgan daudzos - gan Latvijas Kausos, gan Rīgas, Baltijas un Eiropas čempionātos. Ir bijuši pat piedāvājumi uz Zviedriju braukt, bet es ar savu ''niecīgo'' pieredzi GH nekur tālu netiktu, pat ja ''Priekš pirmās sezonas spēlē pārāk labi'' - trenera teiktais. ;D  Panākumi vēl tikai būs!
Pie datora pēdējā laikā sāku sēdēt pārāk bieži. T.i - katru dienu.  ;D Nesen bija tā, ka 17 h no vietas nospēlēju CS, tas bija interesanti. ;D
Lai gan neesmu ballīšu mīlētāja, esmu abos. Bet pārsvarā patīk uzturēties dabā, bet ja ārā ir galīgi draņķīgs laiks, tad gan mājās.
Labā atpūtā jābūt iekļautam - Draugi, jautrība, nodarbes, jebkas, kas var padarīt šo atpūtu lielisku!
Nū, grāmatas mani tā daļēji pievelk. Ja esmu ''iegājusi'' grāmatā, kurai ir vairākas daļas, piem; grāmatai bija 14 daļas un tādas diezgan normāli biezas, izlasīju nedēļas laikā. Ja interesanta, tad kāpēc gan ne?
Ar sportu aizrāvos šajā vasarā. Katru dienu no rīta līdz vakaram spēlēju basketbolu, un pat apzvanīju pusi no mazās pilsētiņas, lai nāk uzspēlēt. Protams BMX arī neizpalika. Trasi pabeidzām beidzot un arī kritieni bija, pēc kuriem pašu bmx un tā vadītāju varēja vest uz ''metāl-lūžņiem''. ;D
Horoskops - Skorpions, tpc esiet piesardzīgi. ;D
Bilde - http://www.bildites.lv/viewer.php?file=42amajgg3b77a54k7r.jpg


Counter-Strike dzīve

Cik ilgi spēlē CS: CS spēlēju jau kādus 3-4 gadus, bet ar lielām pauzēm (dažbrīd 3 mēn, vai pat vairāk)
Tavs spēles niks: Mans niks - DevilGirl^Una.`
Kādi ir bijuši tavi panākumi CS: Izveidoju klanu.
Kāda ir tava mīļākā mape: Mīļākā mape lkm de_dust2x2, jo citās pārsvarā nespēlēju.
Mīļākais ierocis:  AK-47, M4A1, Deagle un AWP.
Esi piedalījies CW? Pastāsti: Jā, esmu piedalījusies daudzos CW, bet tgd uz doto momentu nevienu neatceros. ;D
Kāds ir tavs spēles "skills": Nav ne jausmas. ;D
Cik laika pavadi CS: Diezgan ilgi, parasti kādas 5-6h dažreiz pat vairāk. ;D
Vai plāno arī turpmāk spēlēt CS? Pastāsti: Drošvien, ka jā. Kpc? Jo par spīti visiem, kas mani nolika gribu iemācīties normāli spēlēt.  ;D


I'm Gonna Be Iron.
Like A Lion.
In Zion.

Una.`


Pēdējo reizi labojis -Lions- || Unii Otrdiena Novembris 26, 2013 6:10 pm; labots 2 reizes (Reason for editing : Tgd jau 15 gadi. ;D)
-Lions- || Unii
-Lions- || Unii
Admin

Number of posts : 64
Join date : 21.03.13
Dzīvesvieta : Latviāaa.

https://lionscsclan.latvianforum.net

Atpakaļ uz augšu Go down

Sasv. Una.` Empty Re: Sasv. Una.`

Post by Ravus44 Trešdiena Oktobris 30, 2013 11:54 am

lol! Hi..Smile

Ravus44

Number of posts : 9
Join date : 29.10.13

Atpakaļ uz augšu Go down

Atpakaļ uz augšu


 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā